Ülke / Şehir: Danimarka- Kopenhag
Ne Zaman: 08-10 Ağustos 2018
Ücret: Nakliyesiz 475 EURO/m2 - Nakliyeli 575 EURO/m2
Devlet Desteği:
Nerede: Bella Center Copenhagen
Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Ağustos)
Web Sitesi: http://ciff.dk/

Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı CIFF, Kuzey Avrupa'nın en büyük ve en uzun soluklu moda fuarıdır. Geçtiğimiz son beş yıl içerisinde CIFF, uluslararası moda endüstrisi için ticari fuar konseptini yeniden icat etmiş ve Avrupa'nın en dinamik ve yenilikçi satış platformlarından biri olma ününü kazanmıştır.


Fuar; Yılda iki kez, 60.000 metrekareden fazla sergi alanında yaklaşık 2000 markayı ağırlamaktadır. CIFF platformu CIFF, CIFF ÇOCUKLAR ve CIFF Showroom'ları olmak üzere üç ana bölümden oluşmakta olup, CIFF showroom sürekli olarak 500'den fazla markanın yer aldığı yaklaşık 15.000 metrekarelik lüks showroom alanıdır.

CIFF bünyesinde, iki adet özel olarak seçilmiş alan sunulmaktadır, RAVEN en modern erkek giyim kapsülü ve tasarımcılara ve sanatçılara moda ve diğer yaratıcı disiplinler arasındaki sinerjiyi keşfetme fırsatı sunulan Raven Projects. CIFF içinde her alanın kendine ait farklı bir kimliği, ancak tek amacı bulunmaktadır. Modaya ilham vermek ve geleceğe meydan okuyan bakış açısı sağlamak.
CIFF, insanların birbirleriyle tanışabileceği, konuşabileceği ve dinleyebileceği yerdir. Sıcak topluluğu fikirleri ve ilhamları paylaşmayı sever. Moda her zaman bir statüyü, hissi, politik bir beyanı iletmek için bir araç olmuştur. Şimdilerde, tasarımcılar modayı kendileri ve aileleri hakkında çok kişisel olan bir şeyi anlatmak için kullanmaktadırlar. Ve bunların örneklerini CIFF'te görebilirsiniz.


Kopenhag Uluslararası Moda Fuarı, gerçek uzun vadeli yatırımlar yaratır. Çok uluslu, organik olarak büyümeye istekli katılımcılara fırsatlar sunar. Fuara yılda iki kez katılmak, uzun dönemler çalışmak için doğru insanlarla tanışmanıza vesile olur.
CIFF, ilk önce fikirlerin geldiğine inanır. Bu nedenle genç tasarımcılara sıkca & sıkıca  destek verir ve kurulmuş vizyonlarını göstermek için mükemmel bir sahne oluşturur.