Ispo Munich

Ülke / Şehir: Almanya - Münih
Ne Zaman: 03-06 Şubat 2019
Ücret: Nakliyesiz 500 EURO/m2 Nakliyeli 550 EURO/m2(2018-1. Dönem Tutarıdır)
Devlet Desteği: 1108 TL/m2(2018-1. Dönem Tutarıdır)
Nerede: Messegelände
Yılda Kaç Kez: 1 kez (Ocak veya Şubat)
Web Sitesi: http://munich.ispo.com/en/index.html

45 yılı aşkın süredir yapılan ISPO MUNICH her yıl dünyanın en büyük spor ve spor malzemeleri fuarı olarak Münih’te gerçekleşmektedir. 177.600 m2 kapalı alanda 53 ülkeden 2.732 katılımcı firma; 120 ülkeden yaklaşık 85.000 ziyaretçinin yer aldığı fuar sunduğu en son trendler ile spor endüstrisine yön vermektedir.


Alanında çok segmentli tek fuar olan Ispo Munich, katılımcılarına çapraz satış fırsatı sunarken yeni segmentleri keşfetme imkânı sağlar.
Fuara Almanya dışında en çok katılım sağlayan ülkeler; Çin, Fransa, İngiltere, İtalya, G. Kore, Avusturya, İsviçre, Portekiz, İsveç, İspanya, Tayvan, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, ABD’dir.


Yıldan yıla gelişen fuar katılımcılarına özel fuar konsepti, kişiselleştirilmiş ve iletişim bakımından zengin bir ortam garanti etmektedir.
Fuarda spor endüstrisinin tüm sektörlerine yer verilmektedir: spor malzemeleri, spor ve spor modası, spor ayakkabıları, takım sporları ekipmanları, formalar, salon sporları ekipmanları, atletizm sporları ekipmanları, bireysel spor dalları, fitness spor ekipmanları, dağcılık ve doğa sporları ekipmanları, yüzme, tenis ve masa tenisi, bisiklet, kayak ve kış sporları ekipmanları, lisanslı spor ürünleri, alternatif spor dalları ve ekipmanları, spor tekstili ve ileri teknoloji spor giyimi.